RAFAŁ HERMAŃSKI

Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami INKASO Hermański

  • Członek Zarządu Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, Właściciel INKASO Hermański.

Przedsiębiorca (ekonomista), zarządzający jedną z polskich firm windykacyjnych (od 2000 r.) INKASO Hermański – firmy o ugruntowanej pozycji na wielkopolskim rynku wierzytelności, posiadającej autorski system zarządzania procesami monitorowania długów. Współzałożyciel, (od 2003 r.) Członek Zarządu Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami – organizacji powstałej w 2003 r., skupiającej 43 podmioty zajmujące się dochodzeniem należności i obrotem wierzytelnościami.

Dzięki swoim działaniom wpłynął m.in. na zmiany w ustawie o biurach informacji gospodarczej, ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), interpretacji dot. ustawy o ochronie danych osobowych. Zabiega o upowszechnienie dobrego wizerunku firm działających w branży i przełamywanie złych stereotypów w związku z przedmiotem działalności członków Związku. Uznany autorytet w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, windykacji należności oraz negocjacji z dłużnikami. Współpracuje merytorycznie z redakcjami dzienników oraz prasy branżowej: Rzeczpospolita, Puls Biznesu, Gazeta Prawna, Miesięcznik Bank, Gazeta Bankowa, Gazeta Wyborcza itd.

Prelegent podczas szkoleń i konferencji poświęconych m.in. tematyce operacyjnego zarządzania wierzytelnościami, sposobów zabezpieczeń przed powstawaniem długów, negocjacji w windykacji, psychologicznych aspektów komunikacji z dłużnikami, rozwoju przedsiębiorczości.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych